Zelené oči, zelená zář

III. část

24. června 2006 v 12:59 | brabikate
Tak... konečně jsem zase něco napsala. Ale napsala jsem to úplně jinak, než jsem původně chtěla - měla to být totiž závěrečná část, ale nakonec jsem tam udělala až moc vzpomínek z Lilyina sedmého ročníku. Trochu mě totiž ovliňovaly mé současné pocity, takže jsem si to nedokázala odepřít.
Ještě jsem se nezbavila té melancholické nálady, takže tam jsou chvilky, které můžou působit přehnaně romanticky, přehnaně dramaticky, přehnaně smutně... Ale poslední dobou opravdu vše zveličuju a přeháním, takže se není čemu divit.
Doufám, že se vám to bude líbit... ;o)
PS: Pořádně jsem si to ještě nezkontrolovala, takže dneska nebo zítra se budu snažit vše ještě doopravit.

Zelené oči, zelená zář - II.část

14. března 2006 v 21:44 | brabikate
Tak nakonec se povedlo, že jsem napsala dřív kapitolu tady. Ale snad to nevadí. Světlo stínu by mohlo být přes víkend. Stručně a výstižně! :o))
Jo a na konci je anketa, tak kdybyste byli tak laskaví... ;o)

Zelené oči, zelená zář - I. část

6. března 2006 v 15:19 | brabikate
Máte tu první část tohoto příběhu. Budou ještě dvě další (rozdělené podle věkových období) a epilog.
Takže můžete číst... První část moc dlouhá není, za to si víc smlsnu na té druhé... ;o)

Zelené oči, zelená zář - úvod

4. března 2006 v 19:55 | brabikate
Takže než se tu objeví další kapitola Světla stínu, máte tu jednu povídku, která mě napadla asi tak před třičtvrtě hodinou. Nebude moc dlouhá, odhaduji maximálně takových pět (možná ani to ne) kapitol. Bude to nejspíš déle trvat než napíšu další kapitoly, protože když budu psát, bude to hlavně Světlo stínu, ale... No nebudu se dál rozepisvat. Už k věci...
Lily Potterovou zasáhla zelená kletba. Avada Kedavra. V okamžiku, kdy padá na tvrdou podlahu se jí v mysli promítají nejrůznější okamžiky jejího života. Jaké to jsou? Pojďte se podívat...
 
 

Reklama