O autorce

Moje desítky

11. ledna 2009 v 18:17 | Brabikate
Přebírám od Mardom štafetu, ten nápad se mi totiž docela líbí.
Jestli se o mně chcete dozvědět něco, co jsem na sebe dosud neprozradila, máte teď jedinečnou možnost. :o)

Napište mi téma a já vám k němu napíšu svých deset "nej".
Naoplátku si tuhle štafetku vložte k sobě, ale povinné to určitě není.

Po dvou letech

8. května 2008 v 23:39 | brabikate
Četl někdo z vás článek Ručně stručně, ve kterém jsem se vám tak nějak ručně stručně představila? Já si ho po nějaké době přečelta dnes. A uvědomila jsem si, že teď už to není o mně, ale o někom, kým jsem byla před dvěma lety.
Psala jsem v něm o věcech, které jsem měla ráda a které mi naopak vadily, ale teď už je spousta věcí jinak. Bylo mi patnáct, chodila jsem na základní školu a všechno bylo až neuvěřitelně jednoduché a já si to přitom ani neuvědomovala. Bylo to jedno z mých nejšťastnějších (i když značně naivních) období a ráda na něj vzpomínám.
Takže teď - pro srovnání a pro zaktualizování - tu mám něco podobného. Popravdě, psala jsem to jen pro sebe a abych si všechno zase uvědomila, ale kdo má zájem mě z části poznat, má možnost.

Fotky z tanečních

23. února 2008 v 19:34 | brabikate
Napadlo mě, že když už si tu z toho dělám víc osobní blog než dřív, mohla bych sem dávat víc fotek, aby jste si za tím mým nickem dovedli představit i skutečnou osobu. Přezdívka je přece jen tak trochu matoucí. :o)
A odkud jinud vzít první fotky než z tanečních, na které jsem chodila každý pátek celý podzim 2007? Mám jich v počítači mraky, tak jsem některé vybrala a zmenšila, nahrála je na web a tady vám je předvádím.
Musím přiznat, že jako jedna z mála jsem si taneční užívala. Nejspíš především díky mému tanečníkovi (bývalý spolužák ze základky), který jakožto muzikant má skvělý sluch a dokázal mě dobře vézt, nebo prostě proto, že jsem se s ním ani na chvíli nenudila... a možná se víc smála než tancovala. :o) Docela mi to schází. Ale zatím jsem si to stačila vynahradit několika plesy a zábavami, takže nuda naštěstí není. ;o)
A co vy, chodili jste do tanečních? Nebo se teprve chystáte? A nebo se jim naopak obloukem vyhýbáte?

Už jen v supermarketech

14. června 2006 v 22:21 | brabikate
Včera večer jsem měla dosti melancholickou náladu a navíc při poslouchání jedné kouzelné písničky ze mě vylezlo prostě tohle - slátanina povídky, úvahy a bůhví čeho ještě. Je to z mého života, takže v tom hledejte hodně osobního (zařadila jsem to i do rubriky Myself).
Někteří to víte, někteří to nevíte... Právě končím školu, takže proto takové melancholické téma. Z velké části je to pravda, ale z další velké části jsem se nechala unášet svojí fantazií.
Nemusíte to číst. Není to žádné fan fiction. Jen vám tak trochu chci přiblížit mé současné pocity a důvody k tomu, že mi nějak nejde nic, co mám rozepsaného, dopsat.
Vaše Brabikate
 
 

Reklama