HP fanfiction - kapitolové

Harry Potter fanfiction - kapitolové

19. února 2008 v 21:35 | brabikate
Světlo stínu
Moje první fanfikce, má vlastní verze sedmého dílu, která vypráví o tom, zda přežijí všichni válku ničící kouzelnický svět. Líčí vývoj vztahů mezi Harrym a Ginny a dalšími postavami. Rona a celé trio kolem něj zasáhne dost děsivá událost, o které však musí mlčet. Objeví se nové i staré postavy, ukáže se zda sporné postavy jsou opravdu tak sporné. A jak v tom všem nebezpečí Harrymu pomůže kniha, ve které má schopnost číst jen on, se dozvíte v povídce. Chvílemi dobrodružné, chvílemi romantické, temné anebo psychologické. Dokončené. 34 kapitol + epilog. (2005-2006)


Zelené oči, zelená zář
Lily Potterovou zasáhla zelená kletba. Avada Kedavra. V okamžiku, kdy padá na tvrdou podlahu se jí v mysli promítají nejrůznější okamžiky jejího života. Jaké to jsou?
Pojďte se podívat...Romantické, psychologické. (2006)


Než nastane čas
Harry se stal úspěšným bystrozorem a jeho zaměstnání ho pohltilo natolik, že zapomněl na své dávné přátele a své okolí. Až jednoho dne se mu do života opět vplete Ginny Weasleyová a všechno se obrátí naruby. Ale ne všechno může být krásné, jen něco málo se zvrtne a... Detektivní romantika, drama. Nedokončené. (2006)


Naděje neumírá
Voldemort zvítězil. Hermiona se ocitla sama. Kouzelnický svět se zhroutil. A Hermiona s několika dalšími to tak nechce nechat. Temné, psychologické. Nedokončené. (2006 - 2007)


A co sis myslel?
Trilogie o Ronovi a Hermioně. Hermiona se po několika letech vrací ze studií zpět mezi své přátele. Proběhne všechno hladce, nebo naopak velmi bouřlivě? Psychologická romantika s úsměvnými i tragickými okamžiky. Dokončené. (2006)
Roztáhni křídla
Ron, Hermiona. Romantika. (2007)


Vrať se mi
Psychologická povídka o tom, jak se George Weasley (ne)snaží smířit s tím, co se stalo na konci 7. dílu. (2008)


---------
Až budete číst, přihlédněte vždy prosím k datumu, kdy byly povídky napsané. Například
Světlo stínu
jsem totiž začala psát v roce 2005 (a to dokonce ještě několik měsíců před mými patnáctými narozeninami) a doufám v to, že za těch pár let mé psaní prošlo alespoň nějakým vývojem - co se gramatiky, slovní zásoby i stylu týče. Navíc to bylo psané v době, kdy nebyl Harry Potter dokončený - zbýval poslední díl a spousta faktů tedy dosud nebyla známa.
Popis: Wink
---------
 
 

Reklama