Soutěž pro fanoušky Gossip Girl

20. května 2011 v 21:02 | Brabikate |  Ostatní články
CO MŮŽETE VYHRÁT?
Horkou novinku nakladatelství BB art - komixové zpracování úspěšné série románů a seriálu Gossip Girl. Jedná se o první díl, který do českých knihkupectví míří pod názvem Gossip Girl: Manga: Jen pro tvé oči 1. Kniha má 248 stran a je v brožované vazbě. Je úplně nová a pochopitelně nijak nepoškozená. ;-)


OFICIÁLNÍ ANOTACE KNIHY
"Nejprodávanější románová řada se ubírá novým směrem!

První díl manga série GOSSIP GIRL. "Sex ve městě" pro teenagery.

Vítejte ve skandálním světě Gossip Girl - světě, ve kterém vládne společenská smetánka, plného žárlivosti, zrad a intrik.

Vítejte v newyorské Upper East Side, kde si někteří začínají brousit drápky! S ulétla s N, přítelem B, a se vrací na scénu. B nachází způsob, jak dát S za vyučenou. Půjde na ni přes jejího přítele, D. Zdá se, že B chce do boje dát tentokrát opravdu všechno a zbavit se S jednou provždy. Podívejme se na ni - tohle bude bolet!"

PROČ SOUTĚŽ POŘÁDÁM?
Už jsem to tak trochu nastínila v minulém článku. Tuto knížku jsem vyhrála v soutěži, jenže zrovna velký fanoušek Gossip Girl nejsem (sledovala jsem první dvě série a dál už ne), a tudíž se domnívám, že není zrovna správné si knížku jen tak "nasyslit" a nechat ji postávat v knihovničce, zatímco jinému by třeba udělala ohromnou radost. A idea takovýchto knižních soutěží, které blogeři poslední dobou často pořádají, se mi docela líbí. Proč mít u sebe to, co nepotřebujeme, když jiným to může udělat radost? Na druhou stranu ale musím uznat, že je jen málo knih, kterých bych se dokázala jen tak vzdát.

PRAVIDLA SOUTĚŽĚ
· Pokud se do soutěže chcete zapojit, napište komentář pod tento článek, ve kterém odpovíte na všechny tři soutěžní otázky a uvedete svou e-mailovou adresu.
· Komentáře jsou moderované, nebudu je zveřejňovat - uvidím je tedy pouze já. Pod článek ale můžete psát i komentáře, které soutěžní nebudou (dotazy apod.), ty pro změnu zveřejním.
· Večer po skončení soutěže proběhne losování. Pokud první vylosovaný bude mít všechny tři odpovědi správné, pošlu mu e-mail s prosbou o jeho adresu.
· Pokud první vylosovaný nebude mít odpovědi správné, dále pokračuji v losování (stejným způsobem).
· Výherce má lhůtu 24 hodin na reakci. Pokud se mi do té doby neozve a nenapíše mi svou adresu, budu losovat znovu.
· Soutěž končí 27. května 2011 ve 20:00. Poté během večera odešlu e-mail výherci.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY
1. Leighton Meester, seriálovou představitelku Blair, jsme mohli vidět i ve filmu, o kterém jsem tu na blogu nedávno psala. Který film to byl?
2. Jak se jmenuje další románová série autorky Gossip Girl - Cecily von Ziegesarové, kterou taktéž vydává nakladatelství BB art?
3. Kterých 5 knih světové klasiky byste podle mého názoru neměli minout?

Pozn.: Při troše snahy na všechny tři otázky snadno najdete odpověď - ať už tady na blogu nebo přes vyhledávač.


To je asi tak vše. Snad vás bude soutěžení bavit a… snad se kniha dostane na správné místo. ;-)

EDIT: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stala Lea Crudelis z http://salviohexia.blog.cz/. Blahopřeji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zmražená Opice Zmražená Opice | Web | 22. května 2011 v 19:01 | Reagovat

O tuhle knihu zájem nemám, ale před nějakým časem se mi taky podařilo vyhrát v Klokanovi skvělou knihu-Strategie a taktika obojživelných operací. To mě tedy opravdu zajímá :D A ani neznám nikoho, koho by to zajímalo... U nás se dřív vždycky pořádala v divadle nějaká akce, kam byli pozváni všchni, tkeří byli úspěšní v nějakých soutěžích, a pak si mohli vybrat z nějakých dárků... V posledních letech to ale jenom rozesílají po školách, takže jsem dostala hru Kris-Kros, kterou už doma jednou mám, Ottovu encyklopedii nejznámějších techniků (nebo tak něčeho, byl to pátý díl) a teď ještě tuhle obojživelnou knihu. Krik-Kros je ještě normální věc, ale vážně by mě zajímalo, koho tyhle knihy zajímají. To bych měla větší radost i z komiksů kačera Donalda, nebo z obyčejné propisky, kterou bych mohla aspoň využít :)

2 Brabikate Brabikate | Web | 22. května 2011 v 21:27 | Reagovat

[1]: To já takhle zase dostala ještě na základce taky nějakou encyklopedii - myslím, že snad savců... Každopádně byla úplně děsná! :D Jako mála jsem měla obrázkové encyklopedie moc ráda, ale přeci jen tohle byla tak knížka pro první stupeň a já ji dostala někdy v deváté třídě. Skvělá výhra! [:tired:] Ale je fakt, že občas se poštěstilo a školu napadlo nakoupit i zajímavější odměny - nemůžu jen pomlouvat, že! :D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama