Ladím optimistickou vlnu

27. září 2010 v 11:40 | Brabikate |  Zápisník

Minulý článek byl tak trochu depresivní, že? Přesně tak totiž vypadal uplynulý víkend. A když se vám dva dny v hlavě honí takové černé myšlenky (viz minulý článek) a je vám mizerně, protože máte teplotu a už víc než 24 hodin vás bez přestání bolí hlava, není divu, že se to potom odrazí na vaší náladě. To pak vidíte černě úplně všechno.

Dnes ráno jsem se ale probudila s mnohem lepší náladou. Hlava už mě nebolí, teplotu nemám. Nastavila jsem si budík, abych náhodou nezaspala online zápisy seminářů na zimní semestr.


Už mám za sebou první půlku - zápis na katedře literatury. Za necelou hodinu mě čeká ještě zápis na katedře českého jazyka. Když to dobře dopadne, mohla bych mít jeden den v týdnu volno - ideální by bylo pondělí nebo pátek, abych si mohla prodloužit víkend. Ale tolik štěstí nemám - pokud volno bude, tak to bude ve čtvrtek. Ale i tak se mi to zdá dobré - práci do školy, kterou bych musela dělat během víkendu, můžu udělat během toho volného dne! A o víkendu pak budu mít více volného času! 

Rozhodla jsem se, že nechci aby poslední týden mého "nevysokoškolského" života vypadal jako uplynulý víkend. Už žádné naříkání a stýskání si. Prostě si užiji toho, co mám. Mám ještě týden volna! :-) 

Teď si půjdu napustit horkou vanu a nasypu si do ní koupelovou sůl proti nachlazení. Musím s tím přece nějak bojovat. Večer mě čeká večeře v restauraci (na oslavu sestřiných státnic a titulu Mgr.), tak tam přece nemůžu pořád jen smrkat a kýchat! ;-)

Edit: Tak už mám zapsáno a skutečně budu mít ten čtvrtek volný. Dneska je prostě pozitivní den! ;-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 veronika veronika | 27. září 2010 v 21:39 | Reagovat

to máš fajn. ja mám stredu voľnú a vo štvrtok a piatok len hodinu o 7.30 .takže najviac som v škole v pondelok a utorok.

2 Angel Darkwood Angel Darkwood | Web | 5. října 2010 v 22:35 | Reagovat

Myslím si, že ten volný čtvrtek se ti bude hodit mnohem víc než pondělí nebo pátek=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama