Pár slov na vysvětlenou...

17. prosince 2006 v 19:14 | brabikate
Kajícně vám vysvětluji, co to se mnou v poslední době je. Je to trošku osobnější a možná tam jen tak hloupě plácám, takže vstup jen na vlastní nebezpečí.

Poslední, co jsem napsala a publikovala, byla závěrečná kapitola povídky A co sis myslel?, tedy 25. listopadu ve 13:19 hod. Od té doby nic. Založila jsem Bradavický chat 2, zpočátku jsem ho navštěvovala a teď se tam moje postava už takovou dobu neobjevila. Ani nesleduju, co se tam děje a přitom vím, že by mě to bavilo.
A to nebylo všechno. Prostě se tu vůbec neukazuju. Myslím, že by bylo správné, když už se tak trochu vzájemně známe, abych vám vysvětlila, v čem to vězí.
Mohla bych říct, že máme problémy s připojením k internetu, ale není to tak hrozné, abych nedokázala se přece jenom párkrát ukázat a něco sem napsat. Měla jsem jednoduše divnou náladu, takovou tu, kterou mívám, když měním layouty na tmavě modro nebo když píšu depresivní nesmyslné a tzv. vypisovačky. Jenže mě ani nic takového nebavilo... Prostě ne. Nutila jsem se do psaní "Než nastane čas", ale vůbec to nešlo. Už jenom to pomyšlení na psaní téhle povídky mi nahánělo hrůzu... prostě... mě to nebavilo a ani teď nebaví.
Ale včera, nevím, co se to stalo. Prostě jsem sedla ke svému počítači, který mám v pokoji (kde mi nejde ani internet), otevřela si Word a začala psát. Prvních pár vět němělo skoro vůbec smysl, ale trochu jsem je upravila a najednou tam smysl byl. Pak jsem pokračovala a než jsem si to vůbec stačila uvědomit, začala jsem psát třetí stránku. A líbilo se mi to, co jsem napsala. Už to je hrozně dávno, kdy jsem měla takový pocit, při psaní. Možná, že to bylo naposledy, když jsem ještě psalo Světlo stínu.
Je to nová povídka. A to, o čem bude mě napadlo při psaní té první kapitoly. A musím říct, že to bude něco naprosto jiného než Než nastane čas. Já vím, není dobré rozepisovat si tolik povídek, ale já Než nastane čas prostě nemůžu psát. Nechci to psát. Alespoň ne teď. Možná se k tomu za nějaký čas vrátím, ale v nejbližší době novou kapitolu určitě neočekávejte.
Nejraději bych se zase vrhla k tomu svému počítači a začala zase psát tu novou kapitolu, tak jsem z toho příběhu nadšená. Myslím, že přesně tohle bude můj šálek kávy. Od SS jsem si to o žádné povídce nemyslela a z ždáně jsem neměla takovou radost.
Doufám, že mě chápete,
Vaše Brabikate
PS: Pořádně dlouho jsem tu nebyla, takže jestli na mě máte nějaké požadavky, tak sem s nimi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terulka Terulka | Web | 17. prosince 2006 v 19:25 | Reagovat

Požadavek? Nelekni se, prosím, až ti to dnes večer, už brzy, dojde na mail... na první stránce je trochu moc červené... vážně nevím, co to do mě vjelo, jsem dneska až nepřiměřeně přísná... měj se mnou, prosím, strpení, cokoliv se ti nebude zdát, hned hlas... mám strašnou náladu, takže to asi nebude nejmilejší... a za to se omlouvám...

2 brabikate brabikate | 17. prosince 2006 v 19:43 | Reagovat

Oh... Jsem ráda, že to bude takhle brzo. To jsem nečekala... ;o)

Nevadí mi, že to bude hodně červené... Tím líp... Alespoň to bude bez chyb a bude to mít trochu smyslu. Měla jsem to hrozně rychle napsané, takže by bylo hodně zvláštní, kdyby tam bylo málo chyb. A přísnost (v tomhle případě) musí být. ;o) Nemusíš se omlouvat.

3 Lomeril Lomeril | Web | 17. prosince 2006 v 19:55 | Reagovat

Já teď taky ze psaní nemám žádnou radost, vlastně z ničeho...

4 Terulka Terulka | Web | 17. prosince 2006 v 20:04 | Reagovat

Už jsem ti to poslala (snad) opravené...

5 Rael Rael | 17. prosince 2006 v 22:22 | Reagovat

To přece nevadí, že prostě někdy nemáš svůj den- stává se to každému a se psaním je to o to horší. Někdy je nám zkrátkana nic a sami nevíme proč. Jsme z toho zoufalí a znechucení ale časem se všechno zase spraví. Hlavně, že už je ti zase líp:)

A piš, na co se cítíš. To je lepší než se do něčeho nutit. A výsledek bude jistě stát za to, protože když tě práce těší- SS v tomhle bylo výborné. To tvoje nadšení:) Takže mám velkou radost.

- Jednu prosbu možná mám. Až budeš mít chvilku, založila by jsi pokračování chatu? Už je tam dost komentářů a nabíhají pomalu:)

Jinak, až budeš mít chut, přidej se- postav je pořád málo:)

6 Elizabeth Greenová Elizabeth Greenová | 18. prosince 2006 v 15:36 | Reagovat

Ahoj na www.extrakaky.blog.cz je soutěž pro všechny úspěšné známé ui neznámé spisovatele skvělá soutěž myslím si že real i všichni co jsem chodíte byste se jí měli zůčastnít, ale i začátečníci se psaním můžou zkusit moji soutěž

7 Pepa -///- LGB Pepa -///- LGB | E-mail | 19. prosince 2006 v 20:11 | Reagovat

jojo, Světlo stínů, to bylo něco, masterpiece

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama